Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit ID (B22064)

 • €450
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit ID (B22064)

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B22064
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit prane ETC-s jepet me qera apartament 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, pallat i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, sistem kapot, pallat anti-sizmik, sistem chiller, ashensor, ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qyetet me te gjitha fasilitetet e nevojshme afer.

Cmimi 450 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Libri Universitar, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:01 pm
 • Property ID: B22064
 • Price: €450
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda