Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ballkone Tek Rruga e Kavajes (ID B220104) Tirane

 • €370
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ballkone Tek Rruga e Kavajes (ID B220104) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B220104
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 121
 • m2

Description

Prane Qendres tek rruga e Kavajes jepet me qera apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 121 m2, kati 6, pallat i ri, me ashensor, salloni me parket dhe k.bufe te re, i mobiluar ose bosh(vetem me k.bufe). Apartamenti organizohet nga nje salloni i madh ndenje me ballkon te madh, dhoma matrimoniale e cila ka dhe ballkon, dhoma tjeter e gjumit, paratualet dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes vetem 5 minuta ne kembe larg nga qendra, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme si qendra shendetsore, klinika dentare, markete, tregje fruta perimesh dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te garantuar nje jetese komode.

Cmimi 370 Euro|Muaj i pa mobiluar

Cmimi 600 Euro|Muaj i mobiluar

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Globe, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 21, 2021 at 11:27 am
 • Property ID: B220104
 • Price: €370
 • Property Size: 121 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda