Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B220100) Tiranë

 • €290
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko (ID B220100) Tiranë

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B220100
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 98
 • m2

Description

Ne Don Bosko, tek Kullat Hawai,  jepet me qera apartament 2 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 7, me sipërfaqe 98 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhoma matrimonale dhe dhoma e femijeve, koridori lidhes ndermjet dhomave, salloni i madh me kuzhine ,tualeti dhe 2 ballkone. Eshtë e mobiluar në mënyrë bashkekohore, me te gjitha ekektroshtepiaket e nevojshme.

Jepet me qera 290 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 8:18 am
 • Property ID: B220100
 • Price: €290
 • Property Size: 98 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT