Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Rruga Jordan Misja (ID B22096) Tiranë

 • €375
Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 tek Rruga Jordan Misja (ID B22096) Tiranë

Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €375

Overview

Property ID: B22096
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Tek Rruga Jordan Misja, prane me Burgun 313,  jepet me qera apartament 2 + 1 në pallat të ri, me ashensor, kati 5, me sipërfaqe 68 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhoma matrimonale dhe dhoma e femijeve, koridori lidhes ndermjet dhomave, salloni i madh me kuzhine , 2  tualete dhe ballkon. Eshtë e mobiluar në mënyrë moderne, me te gjitha elektroshtepiaket e reja te nevojshme, dritaret dopio xham, kondicioner,grila, parket, instalime dhe elektrike te reja. Apartamenti eshte me orientim lindje-perendim ku mbizoteron drita natyrale gjate gjithe dites.

Jepet me qera 375 euro

 • City Tiranë
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2021 at 4:08 pm
 • Property ID: B22096
 • Price: €375
 • Property Size: 68 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra