Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shkolla E Bashkuar (ID B220250) Tirane

 • €400
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shkolla E Bashkuar (ID B220250) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220250
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 104
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar, ne rrugen e Dibres, prane Gjimnazit Eqerem Cabej, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 104 m2, kati i 3, pallat i ri, i vitit 2022, me ashensor, i pabanuar me pare. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, korridori lidhes, ballkoni dhe 2 tualetet. Ne proces mobilimi. Ndodhet ne nje nga zonat qe ka te gjitha facilietet prane si, shkolla, gjimnaze, universitete, spsitalet, laborator, klinika, markete, etj. Ne cmim eshte i perfshire dhe post parkimi!

Per me teper informcion kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare!

Cmimi 400 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Fresku, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2022 at 8:12 am
 • Property ID: B220250
 • Price: €400
 • Property Size: 104 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage Size: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM