Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shkolla E Kuqe (ID B220103) Tirane

 • €300
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Shkolla E Kuqe (ID B220103) Tirane

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B220103
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 106
 • m2

Description

Tek Shkolla e Kuqe jepet me qera apartament  2+1 me siperfae 106 m2, pallat i ri ,kati 6,i pa mobiluar vetem me kundrabufe . Organizohet ne 2 dhoma gjumi , ballkon, tualet ,sallonin e ndenjes dhe kuzhine bashke.Apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 1:18 pm
 • Property ID: B220103
 • Price: €300
 • Property Size: 106 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra