Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B22150) Tirane

 • €350
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B22150) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22150
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 70
 • m2

Description

Tek Vasil Shanto jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2, kati 5, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, sistem kapote, orjentimi me djell, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode. Lirohet me date 25 mars.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 29, 2022 at 2:11 pm
 • Property ID: B22150
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda