Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1/Zyra Ne Bllok (ID BZ220) Tirane

 • €410
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1/Zyra Ne Bllok (ID BZ220) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €410

Overview

Property ID: BZ220
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera apartment 2+1 i pershtatshem per zyra me siperfaqe 60 m2, pallat ekzistues, kati i 2, totalisht i rikonstruktuar, parket, ballkon, hidralulike dhe elektrike te nderruara, i pa mobiluar. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 410€

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 23, 2021 at 1:53 pm
 • Property ID: BZ220
 • Price: €410
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda