Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ballkone Ne Astir (ID B220133) Tirane

 • €370
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ballkone Ne Astir (ID B220133) Tirane

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B220133
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 105
 • m2

Description

Ne Astir jepet me qera apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 105 m2, kati 3, pallat i ri, me ashensor, termo-hidro izolim, sistem kapote, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe qe kane mare zhvillimin me te madh vitetet e fundit ne Tirane, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode .

Cmimi 370 Euro|Muaj (3 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 8:42 am
 • Property ID: B220133
 • Price: €370
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda