Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ballkone Tek Rr.Kavajes (ID B220128) Tirane

 • €400
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ballkone Tek Rr.Kavajes (ID B220128) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220128
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes, prane qendres Globe jepet me qera apartament 2+1+2 ballkone me siperfaqe 100 m2, kati i 8-te, pallat i ri, me ashensor, orjentimi me djell, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma teke e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara nga njerzit me te gjitha fasilitetet prane per te pasur nje jete sa me komode. Lirohet me date 20 dhjetor.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 16, 2021 at 9:27 am
 • Property ID: B220128
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda