Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Me Qera Ne Laprake (ID B22132) Tirane

 • €210
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Me Qera Ne Laprake (ID B22132) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: B22132
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
 • m2

Description

Ne Laprake jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 80 m2, kati i pare, pallat ekzistues, jepet i pa mobiluar vetem me kundrabufe, i restauruar me lektrike dhe hidraulike te reja. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve, dy tualetet dhe pjesa e oborrit. Ndodhet ne nje zone teper te qete te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme afer si spitale, shkolla, supermarkete, stacionin urban, disa nga akset me te perodrshme te rrugeve si asutostraden Tirane-Durres, Zogun e Zi etj. Lirohet me date 10

Cmimi 210 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 6, 2021 at 2:37 pm
 • Property ID: B22132
 • Price: €210
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda