Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Astir (ID B220138) Tirane

 • €330
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Astir (ID B220138) Tirane

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: B220138
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Astir jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 120 m2, kati 6, pallat i ri, ashensor, termo-hzolim, ballkon i gjate ne te gjitha dhomat dhe sallonin, 1 nga tualete ne dhome, e pa banuar me pare, kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen e gatimit, 2 dhomat matrimoniale, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni i madh. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte e cila ka mar nje zhvillim teper te madh vitet e fundit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 10, 2022 at 2:25 pm
 • Property ID: B220138
 • Price: €330
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda