Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Astiri (ID B220105) Tirane

 • €300
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Astiri (ID B220105) Tirane

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B220105
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 113
 • m2

Description

Prane rrethrrotullimit te Astirit jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 113 m2, kati i 2-t i banimit, pallat i ri, me ashensor, pallat i mireadministruar, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ballkon i madh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhumat e gjumit, 2 tualete, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Astirit me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane si markete, klinika, farmaci etj,

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 27, 2021 at 3:34 pm
 • Property ID: B220105
 • Price: €300
 • Property Size: 113 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda