Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tualete Tek Spitali Amerikan 2 (ID B220129) Tirane

 • €400
Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tualete Tek Spitali Amerikan 2 (ID B220129) Tirane

Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 82
 • m2

Description

Tek Spitali Amerikan 2 jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 82 m2, kati 5, pallat i ri (2021), me ashensor, sistem kapote, termo dhe hidro izolim, dritare dopio xham, i pa banuar me pare, 2 tualete, ballkon, mobilim i ri, dhomat e gjumit do te mobilohen ne varesi te kerkeses se klientit, hidro sanitari Incaso, orjentimi me djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te keruara, te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 20, 2021 at 2:32 pm
 • Property ID: B220129
 • Price: €400
 • Property Size: 82 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda