Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 2+1+Post Parkimi Tek Restorant Durrsi (ID B220181) Tirane

 • €550
Featured
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured

Jepet Me Qera Apartament 2+1+Post Parkimi Tek Restorant Durrsi (ID B220181) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B220181
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Ne rrugen Ferit Xhajko prane ish Restorant Durrsi jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 90 m2, kati 2 banim, pallat i ri(2022), me ashensor, termo-hidro izolim, parket, kondicioner, ballkon, 2 tualete(1 ne dhomen e cifit), e mobiluar ne menyre bashkekohore, post parkimi. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 550 Euro|Muaj

Details

Updated on May 24, 2022 at 3:43 pm
 • Property ID: B220181
 • Price: €550
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Floor Nr: 2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda