Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Prane Ish-Ekspozites (ID B23116) Tirane

 • €450
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Prane Ish-Ekspozites (ID B23116) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B23116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Tek Ish-Ekspozita jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 80 m2, kati 2, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, i rikonstruktuar, i mobiluar, mundesi parkimi ne lagje si rezident. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode si psh Shkolla, Markete, Transport Urban, Qndra Shendetsore etj.

Cmimi 450 Euro|Muaj(perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Shallvaret, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 28, 2021 at 8:29 am
 • Property ID: B23116
 • Price: €450
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda