Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Ali Demi (ID B22129) Tirane

 • €400
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Ali Demi (ID B22129) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Tek Ali Demi jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 81 m2, kati 3, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, orjentimi me diell, dhome tharje, pallat teper i mirembajtur, i mobiluar ne menyre bashkekohore, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga ssaloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, dhoma e tharjes, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit dhe qe ka te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Profarma, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 23, 2021 at 12:45 pm
 • Property ID: B22129
 • Price: €400
 • Property Size: 81 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda