Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Apartament 3+1 tek Kodra e Diellit (ID B2348) Tirane

 • €420
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Apartament 3+1 tek Kodra e Diellit (ID B2348) Tirane

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €420

Overview

Property ID: B2348
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Bill Klinton, prane Hotel Queen, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 120 m2, pallat i ri ,pa ashensor, kati i 3, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhoma te tjera gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Jepet me qera 420 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Rezidenca Kodra e Diellit, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 3, 2022 at 10:20 am
 • Property ID: B2348
 • Price: €420
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT