Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Medreseja (ID B23123) Tirane

 • €400
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Medreseja (ID B23123) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B23123
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Medreseja ne rrugen 5 Maj, perball tregut te Medreses, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 100 m2, jepet bosh vetem me kundrabufe, eshte i rikonstruktuar. Apartamenti organizohet nga kuzhina dhe salloni i ndenjes dhe 3 dhomat e gjumit, korridori lidhes dhe tualeti.

Jepet per banim me cmim 350 Euro Muaj

Jepet per zyra  me cmim 400 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Frigoriferi, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 7, 2022 at 4:46 pm
 • Property ID: B23123
 • Price: €400
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT