Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 tek Rruga Bardhyl(ID B23121) Tirane

 • €350
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1 tek Rruga Bardhyl(ID B23121) Tirane

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B23121
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 102
 • m2

Description

Prane rruges Bardhyl ,tek Oslo,  jepet me qera apartament 3+1,  me siperfaqe 102 m2, kati i 4-te, pallat egzistues,  ambjent gatimi ne vete. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 350 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 25, 2021 at 10:29 am
 • Property ID: B23121
 • Price: €350
 • Property Size: 102 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT