Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Xhamlliku (ID B23133) Tirane.

 • €310
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera Okazion

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Xhamlliku (ID B23133) Tirane.

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €310

Overview

Property ID: B23133
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 110 m2, kati i 2 ne pallat egzistues, kuzhine, korridor, salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, bosh, vetem me k.bufe. A.K

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 310 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Hoxha Tahsim, Oxhaku, Profarma, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 20, 2023 at 1:33 pm
 • Property ID: B23133
 • Price: €310
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1