Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Prane Ambasades Amerikane (ID B23120) Tirane

 • €400
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Prane Ambasades Amerikane (ID B23120) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B23120
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 75
 • m2

Description

Prane Ambasades Amerikane jepet me qera apartament 3+1+2 me siperfaqe 75 m2, kati i 3-te, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, hidrosanitare Incaso, 2 tualete, dritare dopioxham, kondicioner, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet dhe koridori lidhes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme prane. Lirohet me date 31 Dhjetor.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 28, 2021 at 8:39 am
 • Property ID: B23120
 • Price: €400
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda