Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+2 Prane Medresese (ID B2332) Tirane

 • €450
Medreseja, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+2 Prane Medresese (ID B2332) Tirane

Medreseja, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B2332
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 144
 • m2

Description

Prane Medresese ne rrugen e Dibres jepet me qera apartament 3+1+2 tualete+ 2 ballkone me siperfaqe 144 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar, orjentimi me djell. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballko9net. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode. I pershtatshem per banim ose zyra.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Allias, Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 16, 2022 at 4:44 pm
 • Property ID: B2332
 • Price: €450
 • Property Size: 144 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra