Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Ne Astir (ID B210121) Tirane.

 • €240
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Ne Astir (ID B210121) Tirane.

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B210121
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Ne Astir jepet me qera apartament me siperfaqe 65 m2, ne pallat te ri,kati i 3, me ashensor , mobilim i mire. Apartamenti perbehet nga sallon + kuzhine, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje Ballkon. Hapesia brenda eshte relativisht e madhe, me ndricim te larte dhe mobilimi eshte i rehatshem. Banesa ndodhet ne rruge te aksesueshme dhe prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme.

 

Cmimi   240 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2022 at 3:44 pm
 • Property ID: B210121
 • Price: €240
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj