Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament ne Qender (ID B211100) Tirane

 • €550
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament ne Qender (ID B211100) Tirane

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: B211100
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 64
 • m2

Description

Ne Qender, ne Rrugen Urani Pano, prane Ish Kinema 27 Nentori, jepet me qera apartament 1+1, me ankes gatimi me vete, koridor, ballkon i mbyllur, me siperfaqe 64  m2, kati i 5 (kati i fundit), pallat egzistues ( PA ASHENSOR ) e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Kerkohet muaji i pare i qerase , muaji i fundit dhe nje muaj garanci

Jepet me qera 550 euro/muaj

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Selvia, Shkolla e Baletit, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tregu Cam, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 1, 2022 at 4:11 pm
 • Property ID: B211100
 • Price: €550
 • Property Size: 64 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT