Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament Tek Restorant Durrsi (ID B21152) Tirane

 • €180
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament Tek Restorant Durrsi (ID B21152) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €180

Overview

Property ID: B21152
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 56
 • m2

Description

Tek ish-restorant Durrsi jepet me qera apartament me siperfaqe 56 m2, kati 1, pallat ekzistues, i pa rikonstruktuar, bosh, mundesi parkimi prane apartamentit, jepet me qera per zyra ose biznes. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode prane.

Cmimi 180 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 15, 2022 at 3:06 pm
 • Property ID: B21152
 • Price: €180
 • Property Size: 56 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda