Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyra, 2+1 Tek Fresku (ID B220127) Tirane

 • €290
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyra, 2+1 Tek Fresku (ID B220127) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: B220127
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 82
 • m2

Description

Ne Fresk, prane rruges Bamir Topi jepet me qera apartament/Zyra, 2+1+ballkon, me siperfaqe 82 m2, kati i 4-te, pallat i ri, me ashensor, sistem terrakote, sistem kapote, bosh, e shtruar me parket. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma te medha, koridori lidhes, tualeti, dhe ballkoni i madh me pamje, tavane te varura, me spote dritash, e mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta. E pershtatshme per banim ose per zyra.

Cmimi 290 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Linze

Details

Updated on November 15, 2021 at 3:15 pm
 • Property ID: B220127
 • Price: €290
 • Property Size: 82 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra