Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyra Tek Parlamenti (ID B21088) Tirane

 • €450
Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyra Tek Parlamenti (ID B21088) Tirane

Parlamenti, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: B21088
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 66
 • m2

Description

Tek Parlamenti jepet me qera apartament/zyra 1+1 me siperfaqe 66 m2, kati i 6-te, pallat i ri, sistem kapote, temo-hidro izolim, dritare dopio xham, 2 ashensore, ballkon , orjentimi perendim, bosh i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga 2 ambjente, salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet shume prane qendres ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara nga njerzit  dh ka prane cdo fasilitet te nevojshem. Ipershtatshem per banim ose per zyra.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 11, 2021 at 8:07 am
 • Property ID: B21088
 • Price: €450
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda