Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1+Aneks Me Qera Prane Liceut (ID B21138) Tirane

 • €250
Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1+Aneks Me Qera Prane Liceut (ID B21138) Tirane

Liceu Artistik, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: B21138
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Liceut jepet me qera apartament 1+1+aneks per banim ose per zyra me qera 60 m2, kati 2, pallat ekzistues, i pa mobiluar bosh vetem me k.bufe, ballkon i madh, tualet, e pershtatshme per zyra ose banim. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, amjenti gatimit, tualeti, ballkoni i madh dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit.

Cmimi 250 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Blloku, Garda, Liceu Artistik, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 2, 2021 at 9:03 am
 • Property ID: B21138
 • Price: €250
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda