Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Ne Astir (ID B220290) Tirane

 • €370
Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1052, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 2+1 Ne Astir (ID B220290) Tirane

Astir, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1052, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: B220290
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Astir, tek rruga Teodor Keko, prane Reifaissen Bank jepet me qera apartament/zyre 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 120 m2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, orjentimi me diell, bosh ose i mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te sigurta te qytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 370 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Laprake, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 22, 2022 at 1:19 pm
 • Property ID: B220290
 • Price: €370
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM