Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament/Zyre 2+1 tek 21-Dhjetori (ID B220198)

 • €400
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament/Zyre 2+1 tek 21-Dhjetori (ID B220198)

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B220198
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, ne Rrugen Frosina Plaku, tek Kontakti, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, pallat i ri, me ashensor, kati i 6, me sistem chiller, me parket, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, ballkoni, koridori lidhes dhe tualeti.

Cmimi 400 Euro Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 15, 2022 at 11:31 am
 • Property ID: B220198
 • Price: €400
 • Property Size: 95 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT