Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Apartament/Zyre 2+1 Tek 9-Kateshet (ID B220209)

 • €600
Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Apartament/Zyre 2+1 Tek 9-Kateshet (ID B220209)

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B220209
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Tek 9-Kateshet, prane Prokurorise se Pergjithshme, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit koridori lidhes, 2 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti mund te jepet edhe bosh per zyra.

Cmimi 600 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Zogu i Pare, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2022 at 2:45 pm
 • Property ID: B220209
 • Price: €600
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj