Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Apartamet 2+1 Tek Brryli (ID B22025) Tirane

 • €400
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Apartamet 2+1 Tek Brryli (ID B22025) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B22025
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 130
 • m2

Description

Tek Brryli, prane shkolles Niket Dardani, jepet apartament me qera 2+1, me siperfaqe 130 m2, kati 5, me ashensor, pallat i ri, jepet bosh ose e mobiluar. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina vec, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, ballkoni i mbyllur, veranda dhe tualeti.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Cmimi e mobiluar 400 Euro

Cmimi Bosh 350 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Oxhaku, Profarma, Qender, Rruga Bardhyl, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 3:52 pm
 • Property ID: B22025
 • Price: €400
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM