Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Bujtine Ne Petrele (ID BH8) Tirane

 • €2,000
Petrelë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1034, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Bujtine Ne Petrele (ID BH8) Tirane

Petrelë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1034, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BH8
 • Hotele
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 4880
 • m2

Description

Ne Petrele, buze rruges kryresore jepet me qera bujtine 3 katshe me siperfaqe trualli 4,8 dylym nga te cilat 520 m2 ndertim, ndertim i ri, e veshur me gure dekorative, ujvare dekorative, 17 poste parkimi, kuzhina ka nevoje per investim, 2 tualete, e rrethuar me peme, pamje piktoreske. Ambjenti organizohet nga 2 ambjente te brendshme restoranti, 6 dhoma, 3 ambjente te jashtme, 4 tualete, depo, pishina dhe parkimi.

Cmimi 2000 Euro|Muaj (diskutohet ne baze te investimit qe do te behet)

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 15, 2022 at 1:37 pm
 • Property ID: BH8
 • Price: €2,000
 • Property Size: 4880 m2
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1-3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra