Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan/Ambient Biznesi ne Bllok (ID BD21304) Tirane

 • €18,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan/Ambient Biznesi ne Bllok (ID BD21304) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €18,000

Overview

 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 317
 • m2

Description

Ne Bllok, ne Rruge Kryesore, ne nje nga kryqezimet kryesore te Bllokut jepet me qera Dyqan/Ambient biznesi, me siperfaqe 317 m2, kati 0, pallat egzistues, me 18 m fasade xhami, me sistem aspirimi dhe kondicionimi. Eshte e pershtatshme per banke, ambient zyrash, restorant, pasticeri, furre buke, bar kafe.

Jepet me qera 18.000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Komuna e Parisit, Kristal Center, Myslym Shyri, Qender, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 15, 2022 at 4:08 pm
 • Price: €18,000
 • Property Size: 317 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra