Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Lokal Tek Mine Peza (ID BD2080) Tirane

 • €450
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Lokal Tek Mine Peza (ID BD2080) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD2080
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 88
 • m2

Description

Tek Mine Peza jepet me qera dyqan me siperfaqe 88 m2 nga te cilat 58 m2 jane siperfaqe e e brendshme dhe 30 m2 siperfaqe e jashtme e shfrytezueshme, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, oxhak aspirimi(ne rast se perdoret per gatim), OPEN SPACE, verande e shtruar, bosh i pa mobiluar. Organizohet nga nje hapsire OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara nga njerzit. I pershtatshem per lokal, fast food, piceri, market dhe cdo biznes tjeter. Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 450 Euro|Muaj (6 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 18, 2021 at 11:06 am
 • Property ID: BD2080
 • Price: €450
 • Property Size: 88 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda