Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21121) Tirane

 • €400
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21121) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BD21121
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 17
 • m2

Description

Ne bllok prane sheshit willson jepet me qera ose shitet dyqan me siperfaqe 17 m2, kati i pare teknik(kati 0), pallat ekzistues, instalime elektrike te reja, i rikonstruktuar, fasade xhami, shume prane rruges kryesore, tualet. Dyqani perbehet nga pjesa e Show room-it dhe tualeti. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ofron mundesi per zhvillimin e shume bizneseve.

Cmimi 400 Euro|Muaj

Shitje 100.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Rruga e Elbasanit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 25, 2021 at 1:38 pm
 • Property ID: BD21121
 • Price: €400
 • Property Size: 17 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda