Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21224) Tirane

 • €200
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21224) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: BD21224
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 9
 • m2

Description

Ne Bllok prane sheshit Willson jepet me qera dyqan me siperfaqe 9 m2, kati 0, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, me fasade xhami, i pa mobiluar, rruge dytesore, pa tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per dyqan ose zyra.

Cmimi 200 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2022 at 3:20 pm
 • Property ID: BD21224
 • Price: €200
 • Property Size: 9 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda