Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21242) Tirane

 • €400
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD21242) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BD21242
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 20
 • m2

Description

Ne Bllok prane rruges Vaso Pasha jepet me qera dyqan me siperfaqe 20 m2, gjysem bodrum, pallat ekzistues, me fasade xhami, buze rruges kryesore, parket, spote ndricuese, 1 tualet, bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshen.

Cmimi 400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2022 at 2:54 pm
 • Property ID: BD21242
 • Price: €400
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda