Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Ambasades Amerikane (ID BD21174) Tirane

 • €330
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Ambasades Amerikane (ID BD21174) Tirane

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD21174
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Prane Ambasades Amerikane dhe Qytetit Studenti jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, godine relativisht e re, me fasade xhami te gjere, vizibilitet i larte, 1 tualet, mundesi parkimi perpara dyqanit. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone te mbi populluar dhe teper te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 10, 2022 at 10:56 am
 • Property ID: BD21174
 • Price: €330
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda