Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Mine Pezes (ID BD2082) Tirane

 • €300
Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Mine Pezes (ID BD2082) Tirane

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Tiranë, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD2082
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 47
 • m2

Description

Prane rruges Mine Peza jepet me qera dyqan me siperfaqe 47 m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, i rikonstruktuar, OPEN SPACE, tualet, mundesi parkimi perpara dyqanit. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes. E pershtatshme per zyra dhe dyqane.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Don Bosko, Frigoriferi, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga Fortuzi, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 24, 2021 at 1:42 pm
 • Property ID: BD2082
 • Price: €300
 • Property Size: 47 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda