Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ambient Komercial prane Sheshit Willson (ID BD21156) Tirane

 • €1,740
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ambient Komercial prane Sheshit Willson (ID BD21156) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,740

Overview

Property ID: BD21156
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 174
 • m2

Description

Prane Sheshit Willson, jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 174 m2, kati 2 teknik, pallat i ri, me fasade xhami. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, 2 ambiente per zyra, 1 salle mbledhjesh dhe 2 tualete. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, si salla konferencash, laboratore, call center etj.  Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 1740 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 9, 2021 at 12:30 pm
 • Property ID: BD21156
 • Price: €1,740
 • Property Size: 174 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT