Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Prane Shkolles Se Baletit (ID BD2063) Tirane

 • €1,200
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Prane Shkolles Se Baletit (ID BD2063) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD2063
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Prane shkolles se Baletit jepet me qera dyqan me siperfaqe 95 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, buze rruges kryesore, tualet, OPEN SPACE, e restauruar. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetetprane. Mundesi e mire investimi per cdo biznes.

Cmimi 1200 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Prane gjuheve te huaja, Qender, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 10, 2021 at 4:07 pm
 • Property ID: BD2063
 • Price: €1,200
 • Property Size: 95 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda