Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevardi Zogu i Pare (ID BD21222) Tirane

 • €340
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevardi Zogu i Pare (ID BD21222) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: BD21222
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Ne qender te Tiranes, tek bulevardi Zogu i Pare jepet me qera dyqan me siperfaqe 20 m2,kati i 1,me ballkon,me fasade xhami dhe qepen. Dyqani aktualisht operon si mimimarket, jepet bosh dhe organizohet nga nje ambjent open space,1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon.

Cmimi 340 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Qender, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 11, 2022 at 2:00 pm
 • Property ID: BD21222
 • Price: €340
 • Property Size: 20 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra