Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevari Bajram Curri (ID BD21235) Tirane

 • €260
Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevari Bajram Curri (ID BD21235) Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €260

Overview

Property ID: Bd21235
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Tek Bulevardi Bajram Curri, prane Atsh jepet me qera dyqan 20 m2, kati i pare mbi bodrum, me fasad xhami, i rikonstruktuar, me pllaka. Dyqani organizohet nga nje ambjent open space dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. I pershtatshem per dyqan, zyre, etj.

Cmimi 260 Euro Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 1, 2022 at 9:40 am
 • Property ID: Bd21235
 • Price: €260
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM