Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan tek Concord Center (ID BD21141) Tirane

 • €700
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan tek Concord Center (ID BD21141) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21141
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Rruga 5 Maji, Prane me Qendren Concord Center,  jepet me qera dyqan me siperfaqe 75 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, buze rruges kryesore, i pershtatshem per cdo lloj biznesi . Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Allias, Farmacia 10, Frigoriferi, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 27, 2021 at 3:10 pm
 • Property ID: BD21141
 • Price: €700
 • Property Size: 75 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT