Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Komuna e Parisit (ID BD2198) Tirane

 • €300
Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Komuna e Parisit (ID BD2198) Tirane

Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD2198
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 27
 • m2

Description

Tek Komuna Parisit  jepet me qera ambjent me siperfaqe 27 m2, ne katin 0, me tre shkalle lart ,pallat i ri, i restauruar , me 1 tualet . Ambjenti nodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci , butik  dhe vecanerisht per zyra dhe Agjensi .

Jepet me qera 300 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BD2198
 • Price: €300
 • Property Size: 27 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra