Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Komuna E Parisit (ID BD2199) Tirane

 • €400
Rruga Gjikë Kupali, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Komuna E Parisit (ID BD2199) Tirane

Rruga Gjikë Kupali, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BD2199
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Tek Komuna Parisit  jepet me qera ambjent me siperfaqe 40 m2, ne katin 0,pallat i ri, i restauruar , fasade xhami ,me 1 tualet . Ambjenti ndodhet ne zonen me te populluar te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci , butik  dhe vecanerisht per zyra dhe Agjensi .

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 22, 2021 at 7:43 am
 • Property ID: BD2199
 • Price: €400
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra