Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Medreseja (ID BD2073) Tirane

 • €170
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Medreseja (ID BD2073) Tirane

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170

Overview

Property ID: BD2073
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 13
 • m2

Description

Tek Medreseja jepet me qera dyqan me siperfaqe 13 m2, fasade xhami, kati 1 me tre shkalle, OPEN SPACE. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara per biznes pasi ka prane tregun e Medreses. Ipershatshem per argjendari, berber, etj.

Jepet me qera 170 euro

 • City Tiranë
 • Area Allias, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Hoxha Tahsim, Medreseja, Oxhaku, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 28, 2021 at 1:16 pm
 • Property ID: BD2073
 • Price: €170
 • Property Size: 13 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi