Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD2069) Tirane

 • €330
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD2069) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD2069
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera dyqan me siperfaqe 30 m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, i rikonstruktuar, i pershtatshem per show room, butik rrobash, argjendari dhe cdo lloj biznesi tjeter. Dyqni organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes, mundesi e mire investimi per cdo biznes.

Cmimi 330 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 22, 2021 at 1:27 pm
 • Property ID: BD2069
 • Price: €330
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda